Naši experti

Petr "PYXO" Ostružiar

Petr „PYXO“ Ostružiar

marketing consultant

Pyxo sa celý život pohybuje v oblastiach médií, eventov a charity. Svoju kariéru začínal v ArboMedia ako marketingový špecialista. Neskôr sa presunul na druhú stranu zemegule, aby v Austrálii študoval marketing a po svojom návrate zakotvil v Čechách, v rádiu Evropa 2, kde mal na starosti eventové aktivity. Jeho posledným pôsobiskom bola eventová agentúra PS:Events. Od januára 2024 „zakotvil“ v spoločnosti Vespasia Agency, ktorá je špecialistom na unikátne plavby na katamaránoch. Osobné rodinné skúsenosti ho však priviedli aj do neziskového sektoru, kde sa spolupodieľal napríklad na známej verejnej zbierke Biela pastelka. Prostredníctvom svojej NGO začal riešiť návrhy legislatívnych zmien v oblasti kompenzačných pomôcok.

Milan "OPAK" Janáči

Milan „OPAK“ Janáči

produkcia

Opak položil základný kameň pre dnes už produkčné štúdio Zion5 v roku 2006. Niektorí mu tiež hovoria legenda slovenskej Hip Hopovej scény. Svojou pracovitosťu a húževnatosťou, rokmi rozšíril svoje pôsobenie, a z hudobníka sa stal majster zvuku, producent, dramaturg, spoluorganizátor verejných podujatí, režisér a tvorca videí. Počas svojej kariéry získal schopnosti riadiť veľké projekty. Okrem dvoch Bratislavských štúdií vytvoril coworkingový priestor, kde pracujú šikovní a kreativní ľudia v oblasti marketingu a médií.

Medzi jeho najzaujímavejšie pracovné skúsenosti patria určite projekty spojené s Film Europe, Príbeh ulice (hip-hop muzikál), eshop Planeo, Ekotopfilm, Slovenské televízne stanice a reklamné agentúry.

Sám o svojej práci zvykne hovoriť. “Klienti sa radi vracajú, pretože vedia, že dostanú kvalitný servis zameraný na každý detail.”

Braňo Macko

stratégie

Braňo je absolventom Fakulty masmediálnej komunikácie, vyštudoval marketingovú komunikáciu. Je spoluzakladateľom a kreatívnym riaditeľom contentovej agentúry Ponyhouse, ktorú založil ešte počas svojho štúdia. Predtým stážoval v ADMA, pracoval ako copywriter v reklamnej agentúre MUW Saatchi&Saatchi a neskôr v Digitasku. Má za sebou niekoľko úspešných spoluprác s klientmi ako IBM, Telekom či Sedita.

Jonáš Kůra

Jonáš Kůra

marketing consultant

Jonáš je prototypom mladého podnikavca. Podnikať začal už v štrnástich. Teraz má 24 rokov a má za sebou toľko podnikateľských skúseností ako máloktorý tridsiatnik. Od florbalových kempov pre talentovaných športovcov, cez prvé batohy z dreva na svete, s ktorými uspel aj v študentských súťažiach, predaj originálnych obrazov zo Zanzibaru, až k marketingovej agentúre Tvůj Brand. S tou má okrem iného v pláne reformovať celé marketingové odvetvie. Celkom slušná história na mladého muža, ktorý ešte stále študuje na brnenskej Mendelovej univerzite.

Roman Summerling

print

Roman pôsobí ako managing partner v rodinnej tlačiarenskej firme s 30 ročnou históriou. Od detstva sa však venuje jachtingu vo všetkých jeho podobách. Bol súčasťou československej a neskôr slovenskej reprezentácie.

Svoju lásku k tomuto športu a životnému štýlu zdieľa so všetkými, ktorí chcú preniknúť do tohto magického sveta, alebo sa chcú posunúť vpred pri dosahovaní svojich cieľov.

Alena Janáči

Alena Janáči

social media

Alena svoje marketingové skills získala najmä počas jej pôsobenia v agentúre MUW Saatchi & Saatchi na pozícii account managera. Copywriting a produkcia je Alenina ďalšia srdcovka, ale zameriava sa hlavne na social media marketing. Zabezpečuje kreatívu, správu, podporu a kampane na sociálnych sieťach.

Spolu s Ivanou založili online marketingovú agentúru JaToViem.

Ivana Kultanová

Ivana Kultanová

social media a PPC

Ivana sa online marketingu venuje niekoľko rokov. Skúsenosti nabrala najmä v digitálnej agentúre PS:Digital, kde pôsobila ako PPC media specialist. Ďalšia jej cesta viedla k startupu, v rámci ktorého riešila vybudovanie značky, sociálne siete, Influencer marketing a email marketing.

S Alenou sa ich cesty stretli v rámci projektu Ekotopfilm festival, kde mali na starosti celé marketingové a programové zabezpečenie.